Воскресенье, 16 Январь 2022   Подписка на обновления  Письмо редактору
Популярно
Российская агентура завербовала одессита и планировала теракт на нефтепроводе Одесса-Броды (ВИДЕО)
15:03, 18 января 2019

Российская агентура завербовала одессита и планировала теракт на нефтепроводе Одесса-Броды (ВИДЕО)


Одессит, который согласился сотрудничать с СБУ, рассказал, что он — бывший член антиукраинской агентурной сети и что ему предлагали взорвать нефтепровод Одесса-Броды в районе Хаджибейского лимана, чтобы «неплохо заработать».

Об этом рассказали в Управлении Службы Безопасности Украины в Одесской области.

Мужчина рассказал, что его брат —  бывший активист Антимайдана и действующий координатор пророссийского подполья в Одессе и области, который периодически проживает то в Приднестровье, то в Крыму. Когда одессит ездил встречаться с родственником, то заодно виделся с его «коллегами» — кураторами российских спецслужб, которые заодно рассказывали, что их кураторы сотрудничают непосредственно с помощником президента Путина Владиславом Сурковым.

Во время этих вояжей одессит сначала получал простые поручения, такие как передача гонораров модераторам антиукраинских сообществ в соцсетях, создание «ботов» и другие мелкие задачи. Однако когда брат предложил «неплохо заработать», совершив теракт на нефтепроводе Одесса-Броды вблизи Хаджибейского лимана, мужчина отказался в этом участвовать и вернулся в Одессу.

Мужчина во всем признался и готов сотрудничать с украинскими правоохранителями.

СБУ

Чергового пособника агентурної мережі антиукраїнського центру підконтрольного адміністрації президента РФ та російським спецслужбам викрили наші співробітники в Одесі. Використати його планували за класичною схемою. Переходячи від простих, на перший погляд, та невинних завдань до складніших, його поступово втягували у злочинну діяльність на користь ворога.Ми встановили, що чоловік систематично їздив до ТОТ АР Крим та невизнаної Придністровської Молдавської республіки, де зустрічається з братом, колишнім активістом «Куликова поля» та дійсним координатором проросійського «підпілля» Одещини, оголошеним у розшук. Під час цих вояжів одесит спочатку отримував прості доручення, як то передача гонорарів модераторам антиукраїнських спільнот у соцмережах, створення «ботів» та інші дрібні завдання. Між іншим його знайомили з іншими резидентами та кураторами антиукраїнського центру і поступово готували до «подвигу». Аж ось, коли за грошову винагороду йому запропонували здійснити теракт на нафтопроводі Одеса-Броди, стало не до жартів.Після відмови виконати злочинне завдання він повернувся на Батьківщину. Наразі одесит активно співпрацює з українськими правоохоронцями та надає свідчення щодо протиправної діяльності учасників центру.Варто сказати, що ця історія є типовою. Маніпулюючи ідеями «руського миру» ворог штовхає наших співвітчизників на злочини проти України, а використавши ‒ позбувається. Адже доля пішаків там нікого не турбує. Як сказала одна із прихильниць Кремля, її врешті викинули з РФ «як брудну ганчірку».

Gepostet von Служба безпеки України am Freitag, 18. Januar 2019

 


© 2022 Правда Одессы — Pravda-Odessa.in.ua